...Výlet do Budapešti...


Je středa, 25.května 2005 a pro většinu lidí je to pracovní den jako každý jiný, ale pro nás to je den něčím výjimečný - Bugatka totiž jela za svým "ženichem" :-)
Brzy ráno jsme vyrazili směr Budapešť, přesněji řečeno směr Pilisborosjenö - předměstí Budapešti - kde žije chovatel naší Stefinky (ICh. Kisjeszeni Rommy), babičky budoucích štěňat a matky Bugatti (ICh. Bugatti Black Onyx Moravia), Miklós Jeszenszky, majitel chovatelské stanice "Kisjeszeni". Momentálně vlastní 15 hladkosrstých trpasličích a králičích jezevčíků v barvě černé s pálením (12 fen a 3 psy), jeden z nich je mladý černopálený tygrovaný pejsek:


vrchní hlídač :-)

Alfa samec - Kisjeszeni Forrest

Chovatel s částí svojí smečky


Po seznámení se všemi členy velké psí rodiny a po přátelském popovídání, jak jinak nežli o jezevčících, jsme pokračovali dál v cestě za ženichem, na druhý konec Budapešti.

V chovatelské stanici Jánose Márczého "vom Golf" a "Mini Golf" nás již čekal krasavec - trpasličí import z Kanady ICh. Grandgables Dream Come True (Ch. Rosan Hill Englelong Gabriel x Ch. Grandgables An Aussie Dream). Mile nás překvapila jeho přátelská a klidná povaha a seznamování mohlo začít.Bugatce se její "ženich" opravdu líbil a on její nadšení samozřejmě opětoval, no prostě láska na první pohled :-) Netrvalo dlouho a bylo nakryto... ke spokojenosti na všech stranách :-)

Bugatti a Dream Come True

Podrobnosti o plánovaném vrhu najdete tady.

Dream Come True i ve svých pěti letech dokazuje svoje kvality - 4.6.2005 získal na evropské výstavě v Tullnu tituly CACA, Evropský vítěz a BOB:
ICh. Grandgables Dream Come True - BOB na Eurodog v Tullnu 4.6.2005

U Bugatky je to druhé krytí, z prvního vrhu (po JCh. Grandgables Onyx Obsession) byli již na výstavách představeni Exclusive Edition (Slovenský šampion krásy mladých, 2 x CAJC ČR, Jugendbester, 2 x BOB, 5.BOG), Enfant Terrible (CAJC ČR, vítěz třídy mladých) a Evening Star Onyx Moravia (2 x CAJC SK)

zpět